KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9176307

nr 917 6307

Björn Hallström

(1916-1982), Sverige

Akvarell, Björn Hallström, (1916 - 1982) båtar, signerad, -62, motivet: 31x40

måndag 13 oktober 2014
kl 18:39:16

Björn Hallström

Läs mer om Björn Hallström